Baro istorijos. Journeyman
Gesellen / Journeymen (http://www.krebsmuehle.de/Verein/Ausbau%20Vordach%20Eingang.php)

“Auf der Walz” – sveikinasi su mano nauju pažįstamu Philipp pagyvenę vokiečių turistai paryčiais išlipę iš autobuso Teatro aikštėje. Keliaujančius amatininkus jie žino dėl tradicinio kostiumo, kurį Journeyman turi vikėti tris metus kol tęsiasi kelionė.

Šinkoriaus darbas nuolat dovanoja neįprastų pažinčių. Taip ir vakar vakare jis nedrąsiai užėjo į Herkų Kantą, kampe pasistatė drožinėtą lazdą ir nediduką ryšulį. Pasisveikino – Philipp, dailidė iš Vokietijos. Paprašė bokalą kartaus IPA. Nepraėjus nei pusvalandžiui alumi jį jau vaišino nuolatiniai baro bičiuliai klausydami istorijų apie darbą ir keliones po Prancūziją, Olandiją, Rumuniją. Kaip jis pats sakė – vienas iš penkių šimtų, palaikančių gyva kelių amžių tradiciją.

Vidurnaktį užrakinus barą, Philipp įtikinėjo, jog jie įpratę miegoti lauke (na gal tik išskyrus Rumuniją, kur puldinėja sulaukėję šunys). Negalėjau nepasiūlyti jam lovos ir karšto dušo. O šiandien ryte geriant arbatą jis jau bėrė pasiūlymus, ką būtų galima paremontuoti virtuvėje. Bet namie pertvarkymams dar ne laikas.

O gal kam reikia kvalifikuoto dailidės paslaugų?

(originalus tekstas)

 • Dirbame:

  Antradieniais - Šeštadieniais
  17:00 - 01:00

 • FACEBOOK NAUJIENOS

  No recent Facebook posts to show

 • naujienlaiškis

 • Alinė "Herkus Kantas"
  Kepėjų g. 17, Klaipėda

 • Herkus Kantas
Herkus Kantas