cyrulis

Cyrulis Pils

Cyrulis Pils – tai klasikinis Dundulio veikalas perteikiantis vokiškosios kultūros adaptaciją bei jos interpretaciją mūsuose. Kilmingieji Spalt Select apyniai, vokiškas Pilsner salyklas, atvira žemos temperatūros fermentacija, lageriavimas – neatsiejamos vokiškosios aludarystės dalys, kurių dermė sukuria išraiškingą bei precizišką alų. Neįkyrus apynio kartumas, tačiau žymus ir gaivus apynio aromatas. Ganėtinai sausas, tačiau pasižymi lengvu salyklišku salsvumu.
Alk. tūrio: 4.9%
Stilius: Pilsner
Print

Kvietkis (saisonas, lietuviškas, IBU 18, ABV 5.5%) – 7/5 Lt.

Dar vienas eksperimentinis Dundulis, išvirtas mažajame Panevežio alaus bravore, kur gimė Rudasis Biteris, Humulupu IPA, Užupio elis ir mūsų firminis Herkaus Kanto Auksinis. Vardu – Kvietkis, stiliumi – saisonas, skoniu – žoleles bei citrusinius vaisius menantis aromatas, žaismingai derantis su Saison mielėms būdingu pipiriškumu, o visą harmoniją užbaigia salsvas, šilkinis laukinio kviečio – speltos grūdas. Idealus partneris vakare po karštos dienos kontoroje.

258-2.full

Westons Premium (angliškas sidras, pusiau sausas, ABV 4.5%) – 10/8 Lt.

Taip, tai ne alus. Bet jis bėga iš krano. Ir jis yra būtinas elementas “Herkaus Kanto” bare vasaros čiese. Tai – tikras angliškas sidras “Westons Premium” nuo bene žinomiausio gamintojo. Pusiau sausas, itin lengvas, gaivinantis, su vaisių aromatu ir pakankamai nestiprus – 4.5% alk. Nepamainomas kompanijonas karštomis dienomis drybstant ant terasos.

99Primator_Weizenbier

Primátor Weizenbier (baltas, čekiškas, ABV: 5.0%) – 8/6 Lt.

Galvojate, jog tik vokiečiai gali pagaminti gerą kvietinį alų? Žinomas čekų alaus blogeris Pivní Filosof teigia, jog Primátor Weizenbier niekuo nenusileidžia vokiškai produkcijai, skonyje jaučiamas turtingas vaisių skonis, daugiau kūno ir mažiau rūgštelės bei nerealiai gaivina. Rekomenduojame derinti prie karšto oro, salotų ir žuvies bei jūros gėrybių patiekalų.

Print

Humulupu IPA (elis, lietuviškas, ABV: 5.5%) – 7/5 Lt.

Paruoškit savo skonių receptorius tikram šokui. Humulupu IPA – tai alus, kuriuo mes didžiuojamės taip pat kaip ir Gutstoutu, nes jis pristato vieną įdomesnių alaus stilių, amerikietišką India Pale Ale. Žolelės, citrusiniai vaisiai, pelynas – ko tik nesame girdėję iš nustebusių ragautojų, tačiau geriausiai kalba nuostabos kupinos akys. Puikus kompanijonas prie itin aštrių patiekalų. Pagamintas Panevėžio alaus darykloje su “Dundulio” autoriais.

pilsner_urquell

Pilsner Urquell (šviesus, pilsneris, čekiškas, ABV: 4.4%) – 7/5 Lt.

Be šios čekiškos klasikos negalėtų išgyventi nė vienas mūsų lankytojas, rimtai alų vartojęs praėjusio amžiaus devintame dešimtmetyje. Tinkamas pasirinkimas jei mėgstate šiek tiek kartesnį alų ir geriate jo daug. Mažesnė nei įprasta alkoholio koncentracija leis mėgautis šiuo alumi kur kas ilgiau. Geriausiai dera prie aštresnių sūrių ir patiekalų (kario ir pan.).

hoeag-bokals

Hoegaarden (baltas, belgiškas, ABV: 4.9%) – 10/8 Lt.

Mėgstamas ir vasarą, ir žiemą. Šis klasikinis kvietinis belgiškas alus nepalieka abejingo nė vieno. Greičiausiai tai dėl itin lengvo skonio, pagerinto natūraliais kalendros ir citrusinių vaisių žievelių prieskoniais.

bernard_logo

Bernard Dark Lager (tamsus, čekiškas, ABV: 5.1%) – 7/5 Lt.

Sugrąžintas į barą ne tik dėl sentimentų, bet ir dėl išpuoselėto skonio, pasžyminčio degintu salyklu ir karamele. Lengvas, bet tamsus lageris, subalansuotas kartumas puikiai dera šalia skonio pilnaties ir apynių aromato. Apie riebiąją putą net nėra ką ir bekalbėti. Sakosi esą nefiltruotas ir nepasterizuotas, su daug medalių ant krūtinės. Derinkite prie mėsos patiekalų.

stoutas_DUNDULIS_medalis1

Gutstoutas (stautas, juodas, lietuviškas, 5.2% ABV) – 7/5 Lt.

Tikra “Dundulio” revoliucija lietuviško alaus padangėje! Juodas kaip žemė, gardus kaip šokoladas, kvapnus kaip kava su grietinėle. Prie maisto derinti nebūtina, nes iš kelių bokalų galima ir privalgyti, o šiaip itin skaniai susikramto su šokoladiniu desertu. Siekdami pateikti tinkamiausio skonio “Gutstoutą”, jį pilstome naudodami azoto mišinį, kuris aluje paryškina švelnumo pojūtį.

 • Dirbame:

  Antradieniais - Šeštadieniais
  17:00 - 01:00

 • FACEBOOK NAUJIENOS

  No recent Facebook posts to show

 • naujienlaiškis

 • Alinė "Herkus Kantas"
  Kepėjų g. 17, Klaipėda

 • Herkus Kantas
Herkus Kantas